"Barwy szczęścia" odcinek 2155. Kasia spotka swojego gwałciciela! Szymon znów ją skrzywdzi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2155. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia znów zobaczy twarz swojego oprawcy, Szymona Jabłońskiego! Czy gwałciciel znów zaatakuje? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2155. w czwartek, 12.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Kasia (Katarzyna Glinka) padła ofiarą gwałciciela... Na całe szczęście udało jej się jakoś poradzić sobie z traumą, ale już wkrótce wszystkie złe wspomnienia powrócą! Co się wydarzy?

Przystojny Alan zaprosi Oliwkę do trójkąta! Rafał Maślak zagra prawdziwego maczo!Zobacz więcej

Bożena (Marieta Żukowska) i Kasia wyjadą razem na szkolenie do luksusowego ośrodka. Kiedy dotrą na miejsce, okaże się jednak, że głównym prelegentem ma być Szymon (Maciej Marczewski), były szef Górki, który zgwałcił ją w trakcie pobytu w Dubaju!

W 2155. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia zobaczy twarz swojego oprawcy i będzie przerażona! Na całe szczęście będzie przy niej Bożena. Stańska poradzi przyjaciółce, aby powiedziała organizatorom konferencji o tym, co ją spotkało. Niech wiedzą, kim jest ich gość!

Żona Łukasza (Michał Rolnicki) będzie jednak pełna obaw. Uzna, że i tak nikt jej nie uwierzy... Czy znów będzie groziło jej niebezpieczeństwo?

W życiu Aldony pojawi się nowy mężczyzna! Borys może czuć się zagrożony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×