"Barwy szczęścia" odcinek 2159. Justin zrobi z Oliwki prostytutkę w swoim show! Pomoże mu w tym... Laura! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2159. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin zrobi wszystko, by rozkręcić swoje reality show. W tym celu zaaranżuje rozmowę Oliwki i Laury, z której wyniknie, że Zbrowska była prostytutką! Co na to jej bliscy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2159. w środę, 18.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce rozpocznie się emisja programu "Ex-Ex". Niestety jego uczestnicy szybko przekonają się, że to nie zabawa, A Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) gorzko pożałują swojego udziału w show...

Olwika i Kajtek zostaną oskarżeni o oszustwo! Skompromitują się?Zobacz więcej

W 2159. odcinku "Barw szczęścia" szef telewizji, która emituje "Ex-Ex" zażąda od Justina (Jasper Sołtysiewicz), żeby jakoś podkręcił atmosferę i zamieszał między uczestnikami, bo ludzie nie będą mieli o czym mówić. - Żeby była oglądalność, muszą być emocje, a żeby były emocje, trzeba ludzi czymś zaskoczyć. A jak nie, to zdejmujemy program z anteny - powie tonem nieznoszącym sprzeciwu.

Kasia oficjalnie oskarży Szymona o gwałt! Spotkają się w sądzie? Zobacz więcej

Kanadyjczyk postanowi zaprosić uczestników pod "Drzewo Zwierzeń", a dla Oliwki i Kajtka zaprosi niespodziewanych gości - Laurę (Kim Grygierzec), która kiedyś namawiała Oliwkę na spotkania ze sponsorami oraz jej dawnego klienta, a obecnie męża, Leona (Rafał Szałajko). W obecności kamer dziewczyna zasugeruje, że ona i Zbrowska umawiały się kiedyś z mężczyznami za pieniądze! Oliwka będzie załamana i natychmiast stamtąd ucieknie. - Upokorzyła mnie przed całą Polską. Zrobiła ze mnie dziwkę! - wyżali się później Kajtkowi.

Wkrótce okaże się, że materiał został zmontowany tak, by nikt nie miał wątpliwości, że Oliwka była prostytutką! Jak zareagują na to widzowie i bliscy dziewczyny?

Iwona jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×