"Barwy szczęścia" odcinek 2160. Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Kim jest "Szakal"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2160. odcinku "Barw szczęścia" w klubie Reginy pojawi się mężczyzna, który będzie chciał dla niej pracować. Kim jest? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2160. w czwartek, 19.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio w życiu Reginy (Kamila Kamińska) wiele się wydarzyło. Musiała zmierzyć się z zazdrością Franka (Mateusz Banasiuk) o Remka (Piotr Sędkowski) i jeszcze zajmować się swoją Panią Profesor (Grażyna Brodzińska). W dodatku musi przygotowywać się do konkursu fortepianowego. Nie będzie miała czasu na klub!

Kasia oficjalnie oskarży Szymona o gwałt! Spotkają się w sądzie? Zobacz więcej

W 2160. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina powierzy Frankowi Fitness Klub, by móc skupić się na przygotowaniach do konkursu. Tymczasem pojawi się w nim pewien mężczyzna - Mario "Szakal" Wolski (Paweł Draszba) - który niespodziewanie oświadczy, że chciałby poprowadzić zajęcia ze sztuk walki. - Dzieciaki to uwielbiają - powie przekonująco.

Lidka (Emilia Warabida) i Celina (Orina Krajewska) przedstawią ten pomysł Frankowi, a on uzna, że jest świetny i zarekomenduje go Reginie. Czy Czapla przyjmie Szakala do pracy? Kim tak naprawdę jest Wolski? Tego dowiemy się wkrótce!

Justin zrobi z Oliwki prostytutkę w swoim show! Pomoże mu w tym... Laura! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×