"Barwy szczęścia" odcinek 2163. To Marek jest ojcem dziecka Iwony?! Dlaczego Pyrka nie chce go widzieć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2163. odcinku serialu "Barw szczęścia" Marek przyjdzie do Pyrków, by zdobyć jakiś kontakt do Iwony. A Agata, na prośbę siostry, okłamie go, że nic nie wie! Czy to znaczy, że Złoty jest ojcem dziecka Iwony?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2163. w poniedziałek, 30.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Pyrków przeżyła wielki szok, gdy Iwona (Izabela Zwierzyńska) wyznała, że jest w ciąży. Nie powiedziała tylko, kto jest ojcem... Czy wkrótce prawda wyjdzie na jaw?

Iwona jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?Zobacz więcej

W 2163. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w domu Pyrków zjawi się Marek (Marcin Perchuć). Okaże się, że odkrył, iż Iwona nie pracuje już w przychodni w Karczewie, bo odeszła bez słowa. Złoty poprosi Agatę (Natalia Zambrzycka) o nowy numer telefonu jej siostry. - Nie mam jeszcze. Ale jak tylko mi prześle, to oczywiście przekaże - odpowie mu na to Pyrka.

Okaże się, że to kłamstwo, bo Iwona prosiła ją, by nikomu nie zdradzała, gdzie jest. A już szczególnie Markowi! Dlaczego? To on jest ojcem jej dziecka? Tego dowiemy się wkrótce!

Nowy mężczyzna w życiu Reginy! Kim jest "Szakal"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×