"Barwy szczęścia" odcinek 2165. Tadeusz i Sebastian wyjadą z Polski! Dlaczego nagle zmienią swoje życia? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2165. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz zdecyduje, że chce wyjechać na pielgrzymkę. Niespodziewanie Sebastian ogłosi, że chce mu towarzyszyć! Zostawią wszystko i już nie wrócą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2165. w piątek, 3.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tadeusz (Jakub Mróz) bardzo długo myślał, że jest winny śmierci Krystiana (Tomasz Skrzypniak). Na szczęście okazało się, że robotnik nie zginął przez niego, a były ksiądz może odetchnąć z ulgą. Jakie będzie miał dalsze plany?

Tadeusz żegna się z bliskimi i idzie na przesłuchanie w prokuraturze. Jednak pójdzie siedzieć?Zobacz więcej

W 2165. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz odwiedzi "Feel Good". Zauroczona nim Renata (Anna Mrozowska) będzie liczyć na jego powrót do kawiarni, lecz okaże się, że Nawrot ma inne plany. Oświadczy współpracownikom, Sebastianowi (Marek Krupski), Luizie (Julia Zielińska) i Mirkowi (Oliwier Kozłowski), że planuje długą zagraniczną pielgrzymkę! Jakiś czas później Sebastian uzna, że również chce zmienić swoje życie i oświadczy przyjacielowi, że chce jechać z nim!

- Odwiozłem Luizę i Mirka do domu dziecka i zdałem sobie sprawę, że jestem sam jak palec.
- Tak pokochałeś te dzieciaki?
- Chyba tak, ale jest coś jeszcze... Weźmiesz mnie na swoją pielgrzymkę? Ja po prostu muszę trochę przemyśleć swoje życie. Ostatnio się w nim pogubiłem.
- Mówisz serio? Naprawdę tego chcesz i nie rozmyślisz się?
- Obiecuję!

Czy ta podróż pomoże Tadeuszowi i Sebastianowi? Wrócą odmienieni?

Piotr nagle zniknie! Zostawił dzieci same i uciekł?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×