"Barwy szczęścia" odcinek 2168. Niezwykły gest Kacpra i Madzi! Oddadzą przyjaciołom nagrodę z "Ex-Ex"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2168. odcinku serialu "Barwy szczęściach" Kacper i Magda dowiedzą się, jakie problemy spotkały Oliwkę i Kajtka po programie "Ex-Ex"! W jaki sposób spróbują wynagrodzić to przyjaciołom? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2168. w środę, 8.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper (Jakub Szlachetka) i Magda (Natalia Sierzputowska) zwyciężą w pierwszej edycji programu "Ex-Ex"! Będzie to dla nich ogromna radość, lecz również ich nie ominą problemy spowodowane przez Justina (Jasper Sołtysiewicz) i Wagnera (Marek Kałużyński).

Magda i Kacper spędzą ze sobą noc i... od razu się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

W 2168. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zwycięzcy odwiedzą Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski), aby dowiedzieć się, co u nich słychać. Dowiedzą się, że przyjaciele spotykają się z wielką krytyką ze względu na to, jak ich życiorysy zostały zmanipulowane w programie.

Kacprowi zrobi się bardzo przykro, ponieważ to właśnie ze względu na niego Cieślak i Zborowska zgłosili się do "Ex-Ex". Będzie chciał przekazać im część wygranej! Niestety, okaże się, że regulamin programu zabrania takich praktyk. Czy chłopak zdoła jakoś inaczej pomóc przyjaciołom?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×