"Barwy szczęścia" odcinek 2172. Dominika dostanie pracę w "Feel Good"! Teraz będzie żyć uczciwie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2172. odcinku "Barw szczęścia" Dominika zgłosi się do pracy w "Feel Good". Zostanie przyjęta i od razu zrobi dobre wrażenie na Renacie! Co zrobi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2172. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Dominika (Karolina Chapko) odwołała ślub z Sebastianem (Marek Krupski), związała się z Klemensem (Sebastian Perdek) i zachciała żyć uczciwie. W 2171. odcinku "Barw szczęścia" zobaczy ogłoszenie, że szukają pomocy w "Feel Good".

Justin osiągnie wielki sukces w telewizji! Szef stacji postanowi go przekupić?Zobacz więcej

Okaże się, że Renata (Anna Mrozowska) po odejściu Tadeusza (Jakub Mróz) nie daje sobie rady sama i potrzebny jest drugi pracownik. Dominika od razu zauważy w tym szansę dla siebie! W 2172. odcinku serialu pojawi się w drugim "Feel Good", a starając się o posadę, szczerze opowie o swojej przeszłości. Renata od razu postanowi jej pomóc, pamiętając, że niedawno sama marzyła o tym, by dostać w życiu drugą szansę. – Witaj na statku wyrzutków! Czuję, że będziemy się dogadywać… - powie na powitanie.

Renata od razu zaproponuje jej szkolenie i dzień próbny. Była prostytutka już na początku zrobi na niej wrażenie, bo bardzo dobrze będzie radzić sobie z wulgarnym zachowaniem budowlańców. Teraz będzie żyć uczciwie?

Łukasz rozpocznie dziennikarskie śledztwo! Czy uda mu się zdemaskować znachora?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×