"Barwy szczęścia" odcinek 2172. Justin osiągnie wielki sukces w telewizji! Szef stacji postanowi go przekupić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2172. odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że szef stacji jest bardzo zadowolony z pracy Justina. Postanowi zrobić wszystko, by zatrzymać go w telewizji! Przekupi go? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2172. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Justin (Jasper Sołtysiewicz) dostał od szefa stacji (Marek Kałużyński) trudne zadanie "rozkręcenia" programu "Ex-Ex". O dziwo Kanadyjczyk bardzo dobrze sobie z tym poradził i wykreował kilka skandali. Teraz zostanie nagrodzony!

Łukasz dowie się, że ma raka! Lekarze zdołają mu pomóc?Zobacz więcej

W 2172. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Wangel powie Justinowi, że dzięki jego pomysłom program miał dużą oglądalność. - Nikomu cię nie oddam. Zostajesz w stacji - zapowie mu. Od razu powie też, że widzi go jako swojego zastępcę, da mu podwyżkę i nowy samochód! - Serwis, opony, ubezpieczenie... Stacja wszystko bierze na siebie, a ty lejesz paliwo i jeździsz.

Wangel zrobi wszystko, by Justin nie odszedł do konkurencji. To sprawi, że Kanadyjczyk stanie się coraz bardziej pewny siebie i zacznie uważać, że Mariola (Agnieszka Mrozińska) go nie docenia i jest zazdrosna o jego karierę telewizyjną. Czy sukces uderzy mu do głowy?

Magda i Kacper spędzą ze sobą noc i... od razu się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • JACEK KOPCZYNSKI (gość)

    JAN WIECZORKOWSKI

    04.01.2020 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×