"Barwy szczęścia" odcinek 2177. Bożena na randce z przystojnym lekarzem! Dojdzie między nimi do czegoś więcej? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Bożena coraz bardziej zaprzyjaźni się ze Stawickim, gościem hotelu. W 2177. odcinku "Barw szczęścia" lekarz zaproponuje jej randkę! Co ona na to? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2177. we wtorek, 21.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedługo do hotelu Stańskich zawita nowy gość, który zechce wynająć pokój na miesiąc. Bożena (Marieta Żukowska), pamiętając problemy z Rafałem (Wojciech Solarz), będzie miała wątpliwości, ale szybko okaże się, że Stawicki (Piotr Borowski) to znany i ceniony chirurg-urolog.

Magda i Kacper spędzą ze sobą noc i... od razu się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

Mężczyzna od razu zainteresuje się piękną panią właściciel, a Bożena również będzie zauroczona nowym gościem hotelu. W 2177. odcinku "Barwy szczęścia" zaprzyjaźnią się ze sobą, co od razu zauważy zaniepokojony Bruno (Lesław Żurek). Stański zacznie być podejrzliwy i zdradzi żonie, iż podejrzewa, że Stawicki ukrył się przed kimś w ich hotelu. Mimo to Bożena i tak będzie spędzać z nim czas, aż w końcu przystojny lekarz zaprosi ją na obiad! Na szczęście Bożena opamięta się i powie "nie". - Mam męża - przypomni mu.

Czy Stawicki będzie nadal podrywał Bożenę? Zniszczy jej małżeństwo? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Dramat Malwiny! Adam będzie miał dziecko z Wandą!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×