"Barwy szczęścia" odcinek 2179. Jerzy postanowi ratować związek Kacpra i Magdy! Uda mu się? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2179. odcinku "Barw szczęścia" Jerzy zauważy, że w związku Magdy i Kacpra znowu dzieje się coś złego. Postanowi "wyedukować" wnuka w sprawach damsko-męskich! Dzięki temu para wróci do siebie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2179. we czwartek, 23.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Kacper (Jakub Szlachetka) i Magda (Natalia Sierzputowska) spędzą razem noc! Niestety ich szczęście nie będzie trwało długo, bo pokłócą się o to, że dziewczyna opowie o ich seksie w mediach społecznościowych! To będzie koniec ich związku!

Magda i Kacper spędzą ze sobą noc i... od razu się rozstaną! Dlaczego?Zobacz więcej

W 2179. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jerzy (Bronisław Wrocławski) i Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wrócą do domu z urlopu i od razu zaniepokoi ich zachowanie Kacpra. Zdziwią się, że nie spędza czasu z Magdą, ale wnuk odpowie im, że "pokłócili się i jak zwykle nie rozumie, o co jej chodzi".

Jerzy od razu się tym oburzy, postanowi ratować ten związek i da wnukowi kilka cennych rad na temat spraw damsko-męskich. - Z takim podejściem do kobiet to ty daleko nie zajedziesz. Kobiety szukają czułych mężczyzn, którzy umieją okazać uczucie i zaangażowanie - powie. W końcu Kacper wyzna mu, że jego życie uczuciowe to jeden wielki chaos i przyjmie pomoc dziadka.

- Pomogę ci ten chaos ogarnąć, o ile mi zaufasz.
- Chyba nie mam innego wyjścia. To co teraz?

Jerzy poradzi mu, by spokojnie porozmawiał z Magdą. Ale Marczak będzie czuł, że to nie koniec edukacji wnuka... Czy jego rady mu pomogą i para wróci do siebie?

Zuzia i Filip będą mieli wypadek! Zostaną uwięzieni w jaskini?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×