"Barwy szczęścia" odcinek 2179. Zuzia i Filip będą mieli wypadek! Zostaną uwięzieni w jaskini?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2179. odcinku "Barw szczęścia" Zuzia odwiedzi Filipa na jego obozie i chłopak namówi ją na wspólny wypad do jaskini. Tam niestety wydarzy się wypadek! Zostaną uwięzieni? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2179. we czwartek, 23.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Kuba Dyniewicz) zostali przyłapani na włamaniu, ojciec chłopaka zabronił im się widywać. Oni jednak wkrótce znajdą na to sposób, ale zakończy się to tragicznie!

Bożena na randce z przystojnym lekarzem! Dojdzie między nimi do czegoś więcej?Zobacz więcej

W 2179. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia, za namową przyjaciół, postanowi odwiedzić Filipa na obozie. Chłopak bardzo ucieszy się z tych odwiedzin i będzie chciał spędzić ze swoją dziewczyną jak najwięcej czasu sam na sam. Namówi ją na wyprawę do groty, gdzie będą mogli obejrzeć stalaktyty. - Marzyłem, żeby ci pokazać to miejsce - powie, gdy już będą w środku jaskini. Nagle oboje usłyszą odgłos osuwających się kamieni! Zuzi uda się wydostać na powierzchnię, ale Filip zostanie uwięziony w środku groty. Nie będzie mógł odgarnąć kamieni, które przesypały wyjście i zacznie mu braknąć powietrza...

Czy Zuzi uda się uratować Filipa?

Dramat Malwiny! Adam będzie miał dziecko z Wandą!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×