"Barwy szczęścia" odcinek 2184. Dominika rzuci Klemensa! Dla kogo zostawi prawnika? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2184. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika postanowi zostawić Klemensa i zwiąże się z... jednym ze swoich dawnych klientów! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2184. w czwartek, 30.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślub Dominiki i Sebastiana nie doszedł do skutku, ale była prostytutka nie traciła czasu i postanowiła związać się z Klemensem, przyjacielem Natalii. Czy również ten związek nie przetrwa próby czasu?

Mariola zacznie podrywać Wangela! Wygryzie Justina z jego posady?Zobacz więcej

Już wkrótce dziewczyna otrzyma pracę w Feel Good, dzięki czemu uniezależni się finansowo od swojego partnera-sponsora. Dotychczasowy układ będzie jej coraz mniej pasował, a na dodatek w oko wpadnie jej... Damian, jej były klient! Była prostytutka będzie pod wrażeniem jego przemiany. Mężczyzna przestał pić, zaopiekował się dziećmi i znalazł uczciwą pracę.

W 2184. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika postanowi pojechać z Damianem, Luizą i Markiem na wycieczkę. Pomysł ten nie spodoba się Klemensowi, który nagle stanie się agresywny! Chwyci dziewczynę za rękę i każe wybierać - Damian albo on! W przypływie złości zacznie także wypominać partnerce wszystkie grzechy przeszłości.

Efekt awantury będzie mógł być tylko jeden! Dominika zerwie z Klemensem i wyprowadzi się z jego mieszkania! Czy z Damianem uda jej się stworzyć szczęśliwy związek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Ten potężny grubas powinien już dawno zniknąć z tego serialu!!!

    11.01.2020 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×