"Barwy szczęścia" odcinek 2185. Pijany Klemens uderzy Dominikę?! Pokaże swoją prawdziwą twarz... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2185. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kompletnie pijany Klemens zacznie publicznie szarpać i obrażać Dominikę! Czy ktoś pomoże byłej prostytutce? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2185. w piątek, 31.01.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dominika (Karolina Chapko) najpierw pracowała u Klemensa (Sebastian Perdek) jako sprzątaczka, potem zaczęła się dla niego rozbierać, aż w końcu postanowiła się z nim związać. Ich "miłość" nie przetrwa jednak zbyt długo, a była prostytutka porzuci mężczyznę, który traktował ją jak przedmiot!

Józek zostanie wrobiony w gwałt! Trafi za kratki za niewinność?Zobacz więcej

W 2185. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kompletnie pijany Klemens przyjdzie do "Feel Good", aby poprosić Dominikę o jeszcze jedną szansę. Gdy dziewczyna odmówi, prawnik nagle zacznie być agresywny! Chwyci kelnerkę za rękę i zacznie obrażać ją i Damiana (Michał Lesień)!

- Każesz mnie za to, że powiedziałem prawdę? Chciałem, żebyś zerwała z przeszłością, zaczęła normalne, porządne życie! - krzyknie Klemens i zacznie publicznie wytykać Dominice wszystkie grzechy z przeszłości. - Dosyć tego, nie będziesz mnie obrażał! - utnie dziewczyna, lecz bez żadnego efektu.

Kacper i Magda wrócą do siebie! Tym razem ich związek potrwa dłużej?Zobacz więcej

Klemens nie będzie w stanie opanować wybuchu wściekłości! Na całe szczęście w odpowiedniej chwili na miejscu pojawi się Damian, który odciągnie pijanego mężczyznę. Czy Dominika znów będzie w niebezpieczeństwie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×