"Barwy szczęścia" odcinek 2198. Justin nie będzie miał gdzie mieszkać! Straci wszystkich przyjaciół? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2198. odcinku serialu "Barwy szczęścia" upokorzony Justin zwróci się o pomoc do Oliwki i Kajtka. Czy dawni przyjaciele będą w stanie mu wybaczyć? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2198. w środę, 19.02.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Justin (Jasper Sołtysiewicz) straci pracę przy programie "Ex-Ex" i wszystkie wynikające z niej przywileje... Czy ktokolwiek z dawnych przyjaciół stanie po stronie Kanadyjczyka? A może zostanie zupełnie sam?

Sebastian poprosi Dominikę o drugą szansę! Co ona na to?Zobacz więcej

Gdy prezes Wangel (Marek Kałużyński) odbierze mu służbowy apartament, Justin zostanie bez dachu nad głową. W 2198. odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjdzie do Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski), aby poprosić ich o nocleg.

Byli uczestnicy programu Justina będą jednak doskonale pamiętać, jakie "atrakcje" zafundował im Kanadyjczyk, kiedy jeszcze był na szczycie. Nie będą mieli najmniejszej ochoty pomagać mu w jakikolwiek sposób. Chłopak zostanie odprawiony z kwitkiem.

Na mieście Justin spotka jednak grupę młodych ludzi, którzy rozpoznają go jako twórcę "Ex-Ex". Jak Kanadyjczyk wykorzysta swoją popularność?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×