"Barwy szczęścia" odcinek 2239. Alan będzie pracował w klubie Reginy! Rafał Maślak zostaje w serialu [CO SIĘ WYDARZY]

W 2239. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Alan zacznie ubiegać się o pracę w klubie fitness. Czy zdoła przekonać do siebie Franka? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2239. w czwartek, 16.04.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alan (Rafał Maślak) był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Ex--Ex", który był gotów zrobić wszystko, aby zgarnąć główną nagrodę! Co teraz się z nim dzieje?

Regina pozna zaskakującą diagnozę! Da się ją wyleczyć? Zobacz więcej

W 2239. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk), który pod nieobecność Reginy (Kamila Kamińska) będzie zarządzał jej klubem, będzie szukał nowego trenera sztuk walki. Na jego ogłoszenie odpowie m.in. Alan. który niedawno stracił pracę.

Celina (Orina Krajewska) od razu rozpozna w nim uczestnika "Ex-Ex". - Reżyser tego programu u nas trenował - zagai do przystojniaka. Franek nie będzie jednak przekonany do jego kandydatury. Nie chce zatrudniać kogoś, kto uprawiał seks przed kamerami.

- To była największa głupota mojego życia - wyzna skruszony Alan. Ostatecznie Celina zdoła przekonać szefa, aby dał mu szansę. Czy to oznacza, że Rafał Maślak zostanie w serialu na dłużej? Miejmy nadzieję, że tak!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KRZYSZTOF KWIATKOWSKI (gość)

    ADAM ZDROJKOWSKI

    12.06.2020 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×