"Barwy szczęścia" odcinek 2249-50. Kniewski wyzna w telewizji prawdę o Katarzynie Zimie! Co na to Klara i Winicjusz? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2249. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kniewski wyzna mediom, kto kryje się pod pseudonimem Katarzyna Zima! Jaka będzie reakcja Klary i Winicjusza? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2249. w piątek, 1.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kniewski (Michał Witkowski), Klara (Olga Jankowska) i Winicjusz (Marcel Borowiec) od pewnego czasu piszą razem książki dla kobiet, które publikują pod pseudonimem "Katarzyna Zima". Waldemar ciągle chce jednak zdominować prace zespołu i narzucić swoją wolę...

Sabina znajdzie miłość podczas terapii? Spodoba jej się... Damian!Zobacz więcej

Jakiś czas temu cały kolektyw zgodził się na to, że należy wybrać kogoś, kto zacznie udawać Katarzynę Zimę. W 2249. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara i Winicjusz będą przeglądać kandydatki, lecz żadna nie przypadnie Pyrce do gustu. W pewnym momencie zobaczą, że Kniewski opowiada o ich projekcie w telewizji!

W trakcie wywiadu dla Szatkowskiej (Marzena Rogalska) przyzna on bez konsultacji ze wspólnikami, że Katarzyna Zima nie istnieje. - Założyliśmy z kolegami coś w rodzaju spółdzielni pisarskiej, taki literacki kolektyw - wyzna. Doda także, że oprócz niego w zespole pracują Klara Pyrka i Winicjusz Ziemiński!

Przyjaciele nie uratują Huberta? Zbiorą za mało pieniędzy...Zobacz więcej

W 2250. odcinku serialu "Barwy szczęścia" pisarze dostaną zaproszenie do telewizji, aby mogli ustosunkować się do słów Kniewskiego. Klara i Winicjusz będą gotowi na konfrontację, lecz okaże się, że Waldemar wyjechał do USA i zostawił ich z tym samych.

Czy Klara przyzna się, że pisała książki w kolektywie? A może wyprze się wszystkiego i oskarży Kniewskiego o kłamstwo? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BARTOSZ OPANIA (gość)

    ANTONI PAWLICKI

    02.05.2020 23:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×