"Barwy szczęścia" odcinek 2251. Staś znajdzie Szakala! Zawiadomi policję czy sam wymierzy sprawiedliwość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2251. odcinku "Barw szczęścia" Staś dalej będzie realizował swój plan zemsty na Szakalu. Najpierw spotka się z Sygitą, a potem z trenerem... Zawiadomi policję czy sam wymierzy sprawiedliwość? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2251. we wtorek, 5.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Staś (Olaf Kaprzyk) postanowił nie siedzieć bezczynnie podczas gdy jego brat leży w szpitalu. Chce zemścić się na Szakalu (Paweł Draszba), więc zaczął trenować boks i szukać wszelkich informacji o nieuczciwym trenerze.

Patryk wstydzi się rodziców? Agata nie pozna ich przed ślubemZobacz więcej

W 2251. odcinku serialu "Barwy szczęścia" podczas kolejnego treningu z Alanem (Rafał Maślak), Staś straci panowanie nad sobą. Nie będzie słuchać trenera, który każe mu przestać boksować. Kiedy chłopak wyjdzie z fitness klubu, postanowi od razu działać. Pójdzie prosto przed dom Sygity (Anna Janik), narzeczonej Szakala.

Wkrótce dojdzie też do konfrontacji młodego Pyrki z Szakalem... Na miejscu zjawi się też policja. Czy Staś postanowi najpierw sam wymierzyć sprawiedliwość?

Wielki konflikt Bożeny i Amelii! Bruno nie zdoła ich pogodzić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×