"Barwy szczęścia" odcinek 2252. Regina straci przytomność po treningu z Alanem! Franek zwolni nieudolnego trenera? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2252. odcinku "Barw szczęścia" Regina postanowi wypróbować swojego nowego trenera i pójdzie na trening do Alana. W jego trakcie straci przytomność! Franek będzie wściekły! Zwolni go? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2252. w środę, 6.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Regina (Kamila Kamińska) wreszcie dowiedziała się, co jej dolega - cierpi na boreliozę. Ma nadzieję, że dzięki właściwie dobranej kuracji wreszcie nie będzie czuła bólu. Czy rzeczywiście teraz już będzie zdrowa?

Zuzia i Filip znów będą razem? Ojciec pozwoli mu wrócić z koszarZobacz więcej

W 2252. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina wreszcie poczuje się na tyle dobrze, że odwiedzi swój fitness klub. Uzna, że nie miała jeszcze okazji dobrze poznać swojego nowego pracownika - Alana (Rafał Maślak) - więc zdecyduje się na trening z nim. Niestety Czapla przeceni swoje umiejętności i podczas wysiłku prawie straci przytomność!

Jak tylko Franek (Mateusz Banasiuk) się o tym dowie, będzie wściekły! Uzna, że to wina Alana i to on doprowadził jego partnerkę do takiego stanu. Zwolni go?

Wielki konflikt Bożeny i Amelii! Bruno nie zdoła ich pogodzić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bou (gość)

    prędzej Franek się zwolni.

    21.04.2020 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×