"Barwy szczęścia" odcinek 2255. Patryk wstydzi się rodziców? Agata nie pozna ich przed ślubem [CO SIĘ WYDARZY]

W 2255. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata dowie się, że pod jej nieobecność Patryk spotkał się z rodzicami... Czy jej narzeczony chce ich przed nią ukryć? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2255. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) przyjęła oświadczyny Patryka (Konrad Skolimowski)! Teraz para będzie powoli przygotowywać swój ślub. Czy decyzja o małżeństwa nie została jednak podjęta zbyt pochopnie? Może któreś z nich skrywa jeszcze jakieś tajemnice?

Józek zostanie wyrzucony z drużyny? Szubert zaprowadzi własne porządkiZobacz więcej

W 2255. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Romanowski (Maciej Jachowski) wręczy Agacie premię i zaprosi ją wspólne świętowanie ostatnich sukcesów. Kiedy kilka godzin później wróci do domu, dowie się że w międzyczasie Patryka odwiedzili rodzice.

Pyrka będzie zła na narzeczonego, że spotkał się z nimi pod jej nieobecność. - Od miesięcy proszę cię, żebyśmy się z nimi spotkali, a ty umawiasz się z godziny na godzinę? - wygarnie Patrykowi - Zaproś ich na jutro - poprosi stanowczo.

Okaże się jednak, że rodzice chłopaka wyjechali już z Warszawy. Agata zobaczy teściów dopiero w dniu ślubu. Kim są ci ludzie? Czy Patryk chce ich ukryć?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KATARZYNA ZAK (gość)

    KRZYSZTOF STELMASZYK

    16.04.2020 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×