"Barwy szczęścia" odcinek 2256. Aneta odrzuci Mikołaja i zacznie podrywać Stawickiego! Chirurg zdradzi Dominikę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2256. odcinku "Barw szczęścia" Aneta uzna, że nie stworzy związku z Mikołajem i go odrzuci. Tego samego dnia pozna swój ideał... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2256. we wtorek, 12.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz) od jakiegoś czasu próbuje poderwać Anetę (Zofia Zborowska). Tej na początku się to podobało, ale teraz zupełnie zmieni zdanie.

Agata zerwie zaręczyny! Ma dość Patryka?Zobacz więcej

W 2256. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mikołaj da Anecie wyraźnie do zrozumienia, że jest nią zauroczony, ale ta go odrzuci. - Potrzebuję mężczyzny, nie chłopca - powie potem Malwinie (Joanna Gleń).

Niedługo później w gabinecie Dylskiej zjawi się Stawicki (Piotr Borowski). Dentystce od razu spodoba się przystojny chirurg i od razu uzna, że to jej ideał, którego tak długo szukała. Co więcej, Stawicki zacznie z nią flirtować! Aneta po badaniu zacznie namawiać go, by znów się u niej pojawił, bo potrzebuje wyleczyć zęby do końca. - Z przyjemnością. Jest pani znakomitym fachowcem. Pierwszy raz w życiu siedziałem w fotelu bez nerwów - skomplementuje Dylską.

Czy Aneta uwiedzie Stawickiego? Co z Dominiką (Karolina Chapko)? Tego dowiemy się wkrótce!

Chowańśki dostanie udaru za kierownicą! Potrąci Zuzię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Eli (gość)

    Jackowski i Jakowski. Jak mozna wąchać i cokolwiek wywachać jak sie pali papierosy jeden od drugiego. Po za tym przyjrzec sie tym tz. Wizjom pandemia miala sie skonczyc 28 marca. Znam osobiscie rodzine, gdzie udzielal sie Jackowski i co miala byc gdzies gdzie stadnina koni a ona lezala w jeziorze i zadnej stadniny tylko lasy. Wiem co bylo. Tylko kase stracili Wszystkie te wizje to masakra. I zawsze on wiedzial. On przewidział. Trzeba tylko posluchac co plecie. Jeszcze pomniki zaczna mu stawiac. A teraz gdzie nie otworzysz to Jackowski strach lodowke otworzyc.

    10.05.2020 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×