"Barwy szczęścia" odcinek 2258. Kacper i Magda rzucą wyzwanie odzieżowemu gigantowi! Dadzą radę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2258. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper i Magda zaczną kolejny etap walki z "Fashion&Life"! Czy uda im się udowodnić, że ich odzież szkodzi zdrowiu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2258. w czwartek, 14.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper nie zamierza odpuszczać firmie, która wprowadza na rynek szkodliwą dla zdrowia odzież. Wie jednak, że sam nie da sobie rady i musi znaleźć innych poszkodowanych. Już wkrótce razem z Magdą zabierze się do roboty.

Chowańśki dostanie udaru za kierownicą! Potrąci Zuzię?Zobacz więcej

Chłopak będzie mógł liczyć na wsparcie Jerzego i Małgorzaty, którzy zrozumieją, że ta sprawa jest dla niego bardzo ważna. Zwoleńska uszyje im nawet czapki z prawdziwej wełny, aby pokazać, że jej też zależy na zdrowej odzieży. - Ekologia i recykling w jednym - zażartuje Jerzy.

W 2258. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nastolatkowie założą w mediach społecznościowych grupę dla osób, które miały kłopoty zdrowotne po zakupie ubrań marki "Fashion&Life". Uznają, że to najlepszy sposób na znalezienie sprzymierzeńców, którzy będą chcieli dołączyć się do pozwu.

Powrót Cariny! Córka Stefana będzie chciała odzyskać Franka?! Zobacz więcej

Już pierwszego dnia zgłosi się do nich kobieta, która zmaga się z problemami z tarczycą. Magda spyta się jej, czy jest gotowa, lecz nieznajoma stwierdzi, że trochę boi się walki z wielką korporacją. Poprosi jednak, aby na bieżąco informować ją o postępach w sprawie.

Szybko okaże się jednak, że nie jest ona osobą, za którą się podaje. Czy "Fashion&Life" wysłali szpiega? Do czego się posuną, aby sabotować starania Kacpra i Magdy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×