"Barwy szczęścia" odcinek 2262. Sabina znajdzie miłość podczas terapii? Spodoba jej się... Damian! [CO SIĘ WYDARZY]

Podczas terapii Sabina pozna Damiana. W 2262. odcinku "Barw szczęścia" poprosi go o pomoc, a ojciec Luizy i Mirka jej się spodoba... Będzie z tego coś więcej niż przyjaźń? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2262. w środę 20.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sabina (Barbara Kurzaj) w końcu zrozumiała, że krzywdzi swoich bliskich przez picie. Kiedy Maja (Pola Żak) została jej zabrana, coś w niej pękło i w końcu zdecydowała się na odwyk.

Patryk wstydzi się rodziców? Agata nie pozna ich przed ślubemZobacz więcej

W 2262. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tomalowa pójdzie na jedno ze spotkań AA. Zaprzyjaźni się tam z Damianem (Michał Lesień), który również miał problemy z alkoholem. Kobieta dopiero po wyznaniach innych alkoholików, zrozumie, że sama ma problem. Zacznie się zwierzać Wójcikowi, że zabrali jej córkę i doda, że musi mieć jakieś zajęcie, by nie myśleć o alkoholu.

W końcu poprosi Damiana, by ją wspierał i został jej duchowym przewodnikiem, bo boi się, że w końcu będzie chciała się napić. - Muszę mieć wtedy z kim porozmawiać, a z rodziną czy znajomymi nie mogę. Mam jakąś blokadę - powie mu. Niedługo później Sabina zorientuje się, że Damian zaczął się jej podobać... Będą mieli romans?

Wielki konflikt Bożeny i Amelii! Bruno nie zdoła ich pogodzić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×