"Barwy szczęścia" odcinek 2264. Dramat Malwiny! Jej córka woli macochę od matki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2264. odcinku "Barw szczęścia" Malwina zrozumie, że jej córka woli spędzać czas nie z matką, ale z macochą... Straci Emilkę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2264. w piątek, 22.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Malwina (Joanna Gleń) wdała się w romans z Adamem (Marcin Kwaśny) i zniszczyła swoje małżeństwo z Przemkiem (Dobromir Dymecki). Jej mąż zrobił wszystko, by ją oczernić i móc zajmować się Emilką (Jessica Frankiewicz)...

Sabina znajdzie miłość podczas terapii? Spodoba jej się... Damian!Zobacz więcej

W 2264. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina będzie mogła wreszcie spędzić czas z córką. Jakiś czas później po dziewczynkę przyjedzie Violetta Kurzajczyk, partnerka Przemka. Malwina kompletnie się załamie, bo Emilka będzie wolała wracać do domu niż spędzić więcej czasu z matką.

Dziewczynka wyzna, że woli być z przyszłą macochą, bo Wioletta spełnia wszystkie jej zachcianki. - Z nią jest fajniej… Mogę robić, co chcę! I ona nie krzyczy na tatę… - powie matce.

Dylska (Zofia Zborowska) będzie świadkiem całej sytuacji i zmobilizuje przyjaciółkę, by się nie poddawała. - Nie daj się, dziewczyno… Walcz. Ta mała jest tego warta! Czy Malwina rzeczywiście się nie podda i będzie walczyć o córkę?

Chowańśki dostanie udaru za kierownicą! Potrąci Zuzię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×