"Barwy szczęścia" odcinek 2266. Darek wyzna Władkowi, że wiedział o przekrętach Szuberta! Też pójdzie siedzieć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2266. odcinku "Barw szczęścia" Darek będzie bardzo denerwował się aresztowaniem Szuberta, co sprawi, że zacznie mieć problemy z sercem! W końcu powie Władkowi całą prawdę... Janicki też pójdzie siedzieć? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2266. we wtorek, 26.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Józek (Patryk Pniewski) uzna, że nie można zostawić oszustw Szuberta (Marcin Stec) bez reakcji i złoży na niego donos. W siedzibie Spartusiów pojawi się CBA i aresztuje nieuczciwego biznesmena...

Bruno odbierze Bożenie zarządzanie hotelem! Wściekła Stańska wyprowadzi się do teściówZobacz więcej

W 2266. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iga (Ada Fijał) od razu oskarży Józka, że złożył donos do CBA i przez niego przyszłość klubu znowu jest zagrożona. Darek, który uczestniczył w malwersacjach Szuberta, będzie przerażony! Zacznie mieć problemy z sercem i w końcu wyzna Władkowi (Przemysław Stippa), że wiedział o oszustwach szefa Gutenluftu. Cieślak będzie w szoku i każe mu iść na policję!

- Maks mnie zmusił. Szantażował, że nie zapłaci za sprzęt dla twojej uczelni, że jego firma nie zasponsoruje waszych badań!
- Popełniłeś przestępstwo, rozumiesz? Musisz przyznać się do tego, co zrobiłeś! Jeśli nie zgłosisz się dobrowolnie, konsekwencje będą dużo gorsze!

Czy Darek posłucha swojego partnera? Jak to się dla niego skończy? Odpowiedzi na te pytania w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia"!

Aneta i Malwina odkryją, że Mikołaj jest striptizerem w nocnym klubie! Co na to Dylska? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×