"Barwy szczęścia" odcinek 2267. Aneta i Malwina odkryją, że Mikołaj jest striptizerem w nocnym klubie! Co na to Dylska? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2267. odcinku "Barw szczęścia" Aneta i Malwina wybiorą się razem do nocnego klubu z męskim striptizem. Szybko odkryją, że znają tancerza... Będą w szoku! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2267. w środę, 27.05.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Zofia Zborowska) wciąż nie znalazła miłości po nieudanym związku z Markiem (Marcin Perchuć). Odrzuciła Mikołaja (Kacper Młynarkiewicz), którego uznała za niezbyt dojrzałego. Teraz spodobał jej się Stawicki (Piotr Borowski)...

Bruno odbierze Bożenie zarządzanie hotelem! Wściekła Stańska wyprowadzi się do teściówZobacz więcej

W 2267. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że problemy z facetami ma również Malwina (Joanna Gleń). Brodzińska zwierzy się Anecie z kłopotów z Przemkiem (Dobromir Dymecki). Dylska od razu uzna, że powinny poprawić sobie humor i pójść do nocnego baru. Malwina nie będzie miała na to ochoty, ale w końcu da się namówić.

Przyjaciółki wybiorą się do klubu z męskim striptizem, a ich uwagę przyciągnie tancerz przebrany za Mikołaja. Kiedy mężczyzna zrzuci z siebie ubranie, okaże się, że to... Mikołaj! Gdy Dylska zobaczy, że to jej był adorator, zacznie się śmiać! On jednak zachowa się profesjonalnie i nie zakończy występu.

Czy nowy zawód Mikołaja całkowicie skreśli go u Anety?

Carina mści się na Franku? Pozwie go do sądu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×