"Barwy szczęścia" odcinek 2269-70. Bruno odbierze Bożenie zarządzanie hotelem! Wściekła Stańska wyprowadzi się do teściów [CO SIĘ WYDARZY]

W 2269. odcinku serialu "Barwy szczęścia" współpraca z Agnes zakończy się totalną klapą! Bruno postanowi ratować hotel i odsunie Bożenę od zarządzania placówką. Jak to się skończy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2269. w piątek, 29.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Celebrytka Agnes (Maja Bohosiewicz) owinęła sobie Bożenę (Marieta Żukowska) wokół palca i cały czas wyłudza od niej luksusowe usługi. Stańska jest jednak przekonana, że w ten sposób zapewnia hotelowi świetną promocję. Czy ktoś zdoła przemówić jej do rozsądku?

Józek zdecyduje się na kontrakt w Niemczech! Patryk Pniewski znika z serialu?Zobacz więcej

W 2269. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agnes sprowadzi do hotelu Stańskich całą swoją rodzinę, która również nie omieszka skorzystać z najbardziej ekskluzywnych usług. Personel będzie miał już serdecznie dosyć świadczenia bezpłatnych usług, a w pewnym momencie okaże się także, że "goście specjalni" podkradają wyposażenie.

Bruno (Lesław Żurek) i Karolina (Marta Dąbrowska) będą chcieli pozbyć się uciążliwych gości, lecz Bożena będzie pewna swego. Uzna, że odkują się, gdy Agnes zapłaci im za wesele. Przygotuje kosztorys i przedstawi go piosenkarce. Okaże się jednak, że celebrytka nie zamierza płacić i zrywa współpracę z hotelem!

Katarzyna Glinka urodziła! Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem z drugim synem. Jak ma na imię?Zobacz więcej

Następnego dnia, w 2270. odcinku serialu "Barwy szczęścia", Karolina pokaże Stańskiej wideo, w którym Agnes szkaluje jej hotel. Bożena postanowi odpowiedzieć na krytykę i... zatrudnić nową influencerkę, która odbuduje wizerunek jej biznesu! Jej pracownica nie będzie mogła uwierzyć w jej naiwność.

Gdy Bruno dowie się o planach żony, postanowi wysłać ją na przymusowy urlop! Rozgoryczona Stańska wścieknie się na męża i postanowi wyprowadzić się do Amelii (Stanisława Celińska). Czy nad małżeństwem Stańskich znów pojawią się czarne chmury?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×