"Barwy szczęścia" odcinek 2270. Kacper i Magda mogą zgarnąć pół miliona złotych! Przyjmą ofertę nieuczciwej firmy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2270. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Fashion&Life zaproponuje Kacprowi i Magdzie ugodę na bardzo korzystnych warunkach. Czy nastolatkowie zgodzą się ją przyjąć? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2270. w poniedziałek, 1.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper (Jakub Szlachetka) i Magda (Natalia Sierzputowska) postanowili wypowiedzieć wojnę wielkiemu koncernowi odzieżowemu, który wprowadził na rynek odzież szkodliwą dla zdrowia. Pociągnięcie go do odpowiedzialności nie będzie jednak takie proste.

Bruno odbierze Bożenie zarządzanie hotelem! Wściekła Stańska wyprowadzi się do teściówZobacz więcej

Grupa osób chcących pozwać Fashion&Life będzie się jednak stale powiększać. Nieuczciwa firma nie będzie jednak czekać na rozwój wypadków z założonymi rękami. W 2270. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper dowie się, że członkowie grupy, m.in. Aldona (Elżbieta Romanowska) i Aleks (Hubert Wiatrowski), otrzymali zestawy upominkowe.

Jeszcze tego samego dnia z chłopakiem skontaktuje mecenas Paszkowska (Olga Bończyk), która poinformuje go o tym, że firma jest gotowa przekazać jemu i Magdzie pół miliona złotych, jeśli zgodzą się odstąpić o pozwu. Nastolatkowie nie będą jednak chcieli przyjąć tych pieniędzy i zdecydują się walczyć dalej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×