"Barwy szczęścia" odcinek 2271. Firma Chowańskiego padnie ofiarą oszusta! Ernest nie da sobie rady bez ojca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2271. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ernest zorientuje się, że firma jego chorego ojca padła ofiarą oszustwa! Czy zdoła ocalić rodzinny interes? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2271. we wtorek, 2.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Jacek Rozenek) dostał udaru i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jedynie dzięki odpowiedzialnej postawie Zuzi (Anna Adamus) i Filipa (Jakub Dyniewicz) jego życie udało się uratować. Zanim wróci do sprawności wróci jeszcze sporo czasu...

Herman poprosi Celinę o rękę! Ona powie "nie"?!Zobacz więcej

Ernest (Krystian Kukułka), syn Artura, nie zostawi ojca samego i postanowi zrobić wszystko, aby go wesprzeć. Przejmie także zarządzanie jego firmą. W 2271. odcinku serialu "Barwy szczęścia" spostrzeże, że coś jest nie tak. Okaże się, że firma Chowańskiego padła ofiarą oszusta. Ernest nie będzie za bardzo wiedział, jak poradzić sobie z tym problemem.

Czy syn Artura stanie na wysokości zadania i zdoła ocalić rodzinną firmę? A może bez silnej ręki Chowańskiego wszystko rozpadnie się jak domek z kart? Odpowiedź na te pytania poznamy zapewne dopiero po wakacjach!

Carina mści się na Franku? Pozwie go do sądu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×