"Barwy szczęścia" odcinek 2272. Kryzys w małżeństwie Sadowskich! Kasia wyjedzie sama na Sycylię? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2272. odcinku "Barw szczęścia" Kasia dostanie propozycję wyjazdu na Sycylię. Będąc niezadowoloną ze swojego dotychczasowego życia, zacznie się nad tym zastanawiać! Wyjedzie sama? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2272. w środę, 3.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Kasia (Katarzyna Glinka) wyzna ojcu (Krzysztof Kiersznowski), że czuje się nieszczęśliwa i jej małżeństwo z Łukaszem (Michał Rolnicki) przechodzi kryzys. W końcu spróbuje namówić męża na randkę i nawet romantyczny wyjazd.

Kacper i Magda mogą zgarnąć pół miliona złotych! Przyjmą ofertę nieuczciwej firmy?Zobacz więcej

W 2272. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowscy będą szykowali się do świątecznego wyjazdu w góry, gdy niespodziewanie odwiedzi ich Anita (Karolina Porcari). Dawna przyjaciółka Kasi pochwali jej się, że kupiła dom na Sycylii i zamierza założyć tam własny biznes. Poprosi Sadowską, by do niej dołączyła!

Kasia na początku się nie zgodzi i odmówi. Później jednak wyśle Anicie wiadomość, że jeszcze rozważy jej propozycję... Co z tego wyniknie? Kasia zostawi rodzinę i wyjedzie? Tego dowiemy się wkrótce!

Carina mści się na Franku? Pozwie go do sądu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jakoś muszą wytłumaczyć dłuższą nieobecność Kasi Glinki w serialu spowodowaną ciążą (gość)

    Pewnie stąd ta Sycylia. No i otwiera to nowe możliwości scenariuszowe. Np. serialowa Kasia poznaje na tej Sycylii przystojnego, atrakcyjnego Włocha. W tej roli Stefano Terrazzino. I Kasia i Stef grają razem choć w serialu skoro w sztuce teatralnej "Czarno to widzę" się nie udało. To by było coś. :)

    14.05.2020 12:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×