"Barwy szczęścia" odcinek 2273. Dominika spędzi Wigilię z Damianem! Zerwie ze Stawickim? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2273. odcinku "Barw szczęścia" Damian dowie się, że Dominika spędza Wigilię z Renatą, a nie z ukochanym. Od razu zaprosi je do siebie! Co na to kelnerki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2273. w czwartek, 4.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć Stawicki (Piotr Borowski) obiecał Dominice (Karolina Chapko) wspólne życie, to oświadczył jej, że na Boże Narodzenie wyjeżdża sam za granicę. Tym sposobem dziewczyna została sama na święta, ale na szczęście swoje towarzystwo obiecała jej Renata (Anna Mrozowska).

Hubert wreszcie wróci do domu! Teraz już będzie dobrze?Zobacz więcej

Jednak w 2273. odcinku serialu "Barwy szczęścia" kelnerki dostaną propozycję nie do odrzucenia! Do "Feel Good" przyjdzie Damian (Michał Lesień), żeby złożyć Dominice i Renacie świąteczne życzenia . Gdy tylko dowie się, że dziewczyny będą w Wigilię tylko we dwie, od razu zaprosi je do siebie!

Wójcik będzie chciał, by te święta były wyjątkowe, ale niestety kiedy pójdzie do domu dziecka po Luizę (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski), okaże się, że dziewczyna ma obawy przed wyjściem z ojcem... Czy wspólna Wigilia jednak nie dojdzie do skutku? Czy Dominika znów zbliży się do Damiana i zerwie ze Stawickim? Tego dowiemy się wkrótce!

Karolina zacznie podrywać Bruna! Odbije męża szefowej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×