"Barwy szczęścia" odcinek 2273. Hubert wreszcie wróci do domu! Teraz już będzie dobrze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2273. odcinku "Barw szczęścia" spełni się wreszcie marzenie Pyrków i Hubert będzie mógł wrócić do domu. Czy to koniec problemów w tej rodzinie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2273. w czwartek, 4.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla rodziny Pyrków. Hubert (Marek Molak) trafił do szpitala w ciężkim stanie i długo walczył o powrót do pełnej sprawności. Na szczęście pojawiła się dla niego szansa - operacja wszczepienia elektrody, która się udała!

Carina mści się na Franku? Pozwie go do sądu!Zobacz więcej

W 2273. odcinku serialu "Barwy szczęścia" wreszcie spełnią się marzenia Pyrków i Hubert będzie mógł wrócić do domu. Klara (Olga Jankowska) i Staś (Olaf Kaprzyk) przyjadą odebrać Pyrkę. - Chciałbym, żeby wszyscy pacjenci opuszczali mój oddział w tak dobrych humorach - usłyszy Hubert od ordynatora (Mirosław Siedler) na pożegnanie.

W domu Pyrków będzie panować wielka radość! Niestety cały nastrój pryśnie, gdy Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) zaczną dopytywać o Iwonę (Izabela Zwierzyńska), a Hubert zorientuje się, że siostra unika dziadków, gdyż boi się, jak zareagują na wieść, że związała się ze swoim ojczymem (Marcin Perchuć)...

Wygląda na to, że jeden kłopot w rodzinie Pyrków się rozwiąże, ale pojawi się kolejny! Jak sobie z tym poradzą?

Skandal na chrzcinach córki Iwony i Marka! Rodzina Pyrki nie zaakceptuje jej wyboru?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×