"Barwy szczęścia" odcinek 2274. Skandal na chrzcinach córki Iwony i Marka! Rodzina Pyrki nie zaakceptuje jej wyboru? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2274. odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się chrzest córki Iwony i Marka. Dziadkowie Pyrki wreszcie dowiedzą się, kto jest ojcem Wioletki... Będzie skandal? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2274. w piątek, 5.06.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) zaskoczyła swoją najbliższą rodzinę, gdy wyznała, kto jest ojcem Wioletki (Aurelia Żarnecka). Nie wszyscy jednak znają prawdę, co niedługo się zmieni...

Marek pogodzi się z synem! Witek zaakceptuje jego nową rodzinę?Zobacz więcej

W 2274. odcinku serialu "Barwy szczęścia" cała rodzina zbierze się na chrzcie Wioletki. Rodzicami chrzestnymi zostaną Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak), a dziewczynka drugie imię dostanie po babci Teresie (Jolanta Lothe).

Ceremonia przebiegnie bez problemów, ale pojawią się one tuż po wyjściu z kościoła. Dziadkowie zaczną pocieszać Iwonę, że na pewno da sobie radę jako samotna matka.

- Masz nasze pełne poparcie. Tyle jest samotnych matek na świecie i to żadna ujma. Ani wstyd - zapewni ją Teresa.
- Wstydzić powinien się ten, co maleńką zmajstrował, ale już jej wychować nie chce - doda Fryderyk (Paweł Nowisz).

Dziadkowie zapowiedzą też, że jeśli spotkają kiedyś ojca Wioletki, to dadzą mu popalić. Wtedy Marek (Marcin Perchuć) nie wytrzyma i ogłosi, że Iwona wcale nie jest samotną matką. - Sorry, Iwona, ale nie mogę dłużej. To ja jestem ojcem Wioletki - oznajmi, a Struzikowie będą w szoku! Dojdzie do awantury... Nie zaakceptują wyboru Iwony?

Carina mści się na Franku? Pozwie go do sądu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×