"Barwy szczęścia" odcinek 2278. Firma Chowańskiego może zbankrutować! Ernest nie będzie miał pieniędzy na leczenie ojca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2278. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ernest wyzna Alicji, że firma jego ojca stoi na skraju bankructwa... Czy uda im się zdobyć pieniądze na leczenie Chowańskiego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2278. w czwartek, 20.08.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W poprzednim sezonie serialu "Barwy szczęścia" Artur Chowański (Jacek Rozenek) miał udar... Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, ale na całe szczęście jego życie udało się uratować.

Ewunia będzie mieszkać z dziadkami! Co stało się z Piotrem?!Zobacz więcej

Chowański wciąż jednak wymaga rehabilitacji, aby kiedykolwiek móc wrócić do pełnej sprawności. Może jednak liczyć na wsparcie najbliższych, syna Ernesta (Krystian Kukułka) i byłej partnerki Alicji (Monika Dryl). Po wakacjach sytuacja mocno się jednak skomplikuje.

Ernest nie będzie radził sobie najlepiej z prowadzeniem firmy ojca. W 2278. odcinku serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna wyzna Umińskiej, że po ataku oszusta firma jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a on nie ma z czego sfinansować operacji ojca. Alicja nie zostawi go jednak z tym samego.

Kobieta postanowi skontaktować się z Anzelmem (Mikołaj Dróżdż), którego poprosi o finansową pomoc dla Chowańskiego. Czy mężczyzna zdecyduje się mu pomóc? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×