"Barwy szczęścia" odcinek 2281. Rodzice Patryka naciągną Agatę? Zaproponują im "złoty" interes [CO SIĘ WYDARZY]

W 2281. odcinku serialu "Barwy szczęścia" ojciec poprosi Patryka, aby... wraz z Agatą dali mu pieniądze na rozkręcenie w Polsce firmy! Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach Agata (Natalia Zambrzycka) w końcu będzie mogła poznać rodziców Patryka (Konrad Skolimowski). Szybko okaże się, że są to bardzo "specyficzni" ludzie. Czy Pyrka zdoła unormować sobie relacje z przyszłymi teściami?

Związek Iwony i Marka oburza widzów? Marcin Perchuć broni swojego bohateraZobacz więcej

W trakcie pierwszego spotkania Pyrka nie zrobi na rodzicach Patryka zbyt dobrego wrażenia. Kornel (Jakub Bohosiewicz) wyłowi jednak z zapoznawczej rozmowy bardzo istotną informację. Dowie się, że Agata pracuje w dużej korporacji i wywnioskuje z tego, że jest bardzo bogata!

W 2281. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie naciskać na syna, by razem z przyszłą żoną zainwestowali w ich nową firmę. Jezierscy chcą bowiem na stałe osiedlić się w Polsce i handlować tu sprowadzanym z Francji winem. Patryk nie będzie zachwycony pomysłem ojca...

Narzeczony Agaty będzie bowiem wiedział, że ich sytuacja finansowa nie jest wcale taka dobra, a przecież planują odkładać pieniądze na własne mieszkanie. Czy mężczyzna ulegnie naciskom ojca? Jak pojawienie się jego rodziców wpłynie na jego związek z Pyrką? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×