"Barwy szczęścia" odcinek 2287. Pyton zaatakuje Walerię?! Hong, Gawron i Żabcia nie znajdą węża na czas... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2287. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w dalszym będą trwały poszukiwania pytona. Zwierzę pojawi się w mieszkaniu Walerii... Czy seniorka zostanie zaatakowana? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2287. w czwartek 17.09.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Żabcia (Hanna Klepacka) i Rysiek (Sebastian Stankiewicz) wpadli na kolejny "genialny" pomysł na biznes. Wraz z Wietnamczykiem Hongiem (Vu Le Hong) zaczęli nielegalnie hodować węże. Jedno ze zwierząt niedawno uciekło i grasuje po osiedlu! Jak to się skończy?

Justin zacznie pracować dla rodziców Patryka. Wciągnie w to też Bruna?Zobacz więcej

W 2287. odcinku serialu "Barwy szczęścia" w dalszym ciągu będą trwały poszukiwania niebezpiecznego gada. Rysiek, Żabcia i Hong zostaną przyłapani przez podejrzliwego Jaworskiego (Jacek Kałucki), który zacznie ich przepytywać. Ich wymówką będzie... "naleśnikowe party".

W tym samym czasie pyton pojawi się w mieszkaniu Walerii (Ewa Ziętek). Gdy kobieta wpadnie na pełzającego po salonie gada, wpadnie w panikę! Nie będzie wiedziała jak się zachować. Czy gad zrobi jej krzywdę? Przekonamy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×