"Barwy szczęścia" odcinek 2300. Tyran Stawicki uciszy Dominikę! Damian i Renata nie będą mogli jej pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2300. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika spotka się Damianem i Renatą. Czy wyzna im prawdę o swoim związku ze Stawickim? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2300. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dominika (Karolina Chapko) jest w związku ze Stawickim (Piotr Borowski), bogatym lekarzem, który zapewnił jej piękny dom i luksus, w zamian zażądał jednak pełnego posłuszeństwa i spełniania wszystkich zachcianek...

Kujawiak zostanie zastąpiona byłą dziewczyną Darka! Gabriela zakończy temat narkotyków w szkole?Zobacz więcej

Dziewczyna nie jest szczęśliwa, ale jej partner cały czas ją poniża i zastrasza... W 2300. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominice uda się wyrwać się z domu i spotkać z Renatą (Anna Mrozowska) i Damianem (Michał Lesień). Gdy przyjaciele spytają ją, jak jej jest ze Stawickim, nie będzie umiała wyznać im prawdy.

Powie im, że jest bardzo szczęśliwa w nowym związku, a lekarz jest dla niej bardzo dobry. Damian i Renata zauważą między wierszami, że ich przyjaciółka jest bardzo cicha i przestraszona. Zachowanie Dominiki tylko potwierdzi ich wcześniejsze przypuszczenia. Oboje będą bardzo zaniepokojeni.

Czy przyjaciele zdołają wyciągnąć ją z toksycznego związku zanim dojdzie do jakiejś tragedii? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Renata i Damian w ogóle niepotrzebni w serialu! Za dużo też Agaty i Pyrków, Justinów! Serial zrobił się nudny, szkoda że tak mało występują inni fajni aktorzy.

    05.10.2020 15:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×