"Barwy szczęścia" odcinek 2307. Sabina zrozumie, że czuje coś do Damiana! Czeka ją jednak zawód... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2307. odcinku "Barw szczęścia" Sabina będzie coraz bliżej Damiana, ale nie będzie mogła liczyć na odwzajemnienie swoich uczuć... Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2307. w czwartek, 15.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sabina (Barbara Kurzaj) i Damian (Michał Lesień) wspierają się w walce z nałogiem. Ostatnio Wójcik chciał sięgnąć po alkohol, bo wreszcie zrozumiał, że nie może być z miłością swojego życia - Dominiką (Karolina Chapko)...

Agata zostanie zdegradowana! Wszystko przez romans z szefem...Zobacz więcej

Wkrótce Damian zacznie walczyć o odzyskanie praw do opieki nad Luizą (Julia Zielińska) i Mirkiem (Oliwier Kozłowski). Będzie to dla niego bardzo stresujący czas i znów zachce się napić. Na szczęście u jego boku wciąż będzie Sabina. W końcu wyrok sądu będzie korzystny dla Wójcika!

W 2307. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina przygotuje obiad dla Damiana, Mirka i Luizy, a Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zauważą, że Sabina jest wyraźnie zainteresowana Damianem. Czeka ją rozczarowanie, bo Wójcik cały czas myśli o Dominice, która upiera się, że jest szczęśliwa ze Stawickim (Piotr Borowski)... Czy przez zawód miłosny Sabina znów zajrzy do kieliszka?

Józek odda bratu nerkę, ale dojdzie do powikłań! Sałatka umrze?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×