"Barwy szczęścia" odcinek 2308. Teresa i Fryderyk spotkają się z Iwoną! W końcu jej wybaczyli czy znowu chcą ją krytykować? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2308. odcinku "barw szczęścia" dziadkowie Iwony zarządzą rodzinne spotkanie. Pyrka będzie martwić się, że znowu chcą ją skrytykować... Czy ma rację? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2308. w piątek, 16.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) dowiedzieli się, że to Marek (Marcin Perchuć) jest ojcem dziecka Iwony (Izabela Zwierzyńska) na chrzcie. Byli oburzeni i nie kryli się z tym, że nie mogą się pogodzić z tym faktem. Od tamtej pory są z Iwoną w konflikcie.

Sabina zrozumie, że czuje coś do Damiana! Czeka ją jednak zawód... Zobacz więcej

Dlatego Pyrka bardzo się zdziwi, gdy w 2308. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Struzikowie zwołają rodzinne spotkanie, zapowiadając, że chcą porozmawiać ze wszystkimi wnukami. Iwona będzie spodziewać się najgorszego. - No, to czekamy na sąd ostateczny... Chcę tej rozmowy, ale umieram ze strachu... - powie przed spotkaniem. Tymczasem Fryderyk wyzna wnukom, że stan Teresy ostatnio gwałtownie się pogorszył.

- Bardzo źle się czuje. Nie może dojść do siebie od chrzcin twojej córki… Ja zresztą też ledwo daję radę! Przez to wszystko babcia jest osłabiona i straciła całkowicie apetyt…
- Są leki na łaknienie, zaraz wypiszę receptę!
- Na to nie ma leku! Nie rozumiesz, co zrobiłaś? (...) Dobiła nas ta informacja, że masz dziecko z Markiem!

Czy finalnie Iwona i Struzikowie pogodzą się? Tego dowiemy się wkrótce!

Franek zostanie strażakiem?! Wszystko po to, by... odzyskać Reginę! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×