"Barwy szczęścia" odcinek 2313. Iwona spotka dawnego kolegę! Pójdzie z nim na randkę i zdradzi Marka?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2313. odcinku "Barw szczęścia" Iwona dowie się, że będzie pracowała ze swoim dawnym kolegą. Okaże się, że bardzo podoba się ona mężczyźnie... Czy Pyrka umówi się z nim na randkę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2313. w piątek, 23.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iwona (Izabela Zwierzyńska) postanowiła wrócić do pracy i już niedługo dostanie posadę w przychodni. W 2312. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dowie się, że będzie pracowała ze swoim kolegą, z którym była w Aleppo - Karolem (Wiktor Loga)!

Sabina zrozumie, że czuje coś do Damiana! Czeka ją jednak zawód... Zobacz więcej

Okaże się, że doktor Opaka i Iwona bardzo się lubili, a mężczyzna nawet podkochiwał się w Pyrce. Karol opowie jej, że już jakiś czas temu wrócił z Aleppo, ale nie mógł poradzić sobie z tym, co tam zobaczył. W końcu zaproponuje Iwonie, by zjedli razem lunch. Okaże się, że Opaka cierpiał na zespół stresu pourazowego i choć poddał się terapii, to wiele stracił. - Nie mam już dziewczyny i przyjaciół sprzed Aleppo - przyzna, ale doda, że teraz już wszystko jest w porządku i może wrócić do pracy.

Iwona z kolei opowie mu o swoim dziecku i Marku (Marcin Perhuć). Jednak w pewnej chwili zauważy, że Karol cały czas patrzy jej głęboko w oczy i w końcu zaprosi ją na kolejne spotkanie. Pyrka zorientuje się, że kolega może chcieć od niej czegoś więcej niż przyjaźni... Czy Iwona znowu się z nim umówi? Zdradzi Marka? Tego dowiemy się wkrótce!

Franek zostanie strażakiem?! Wszystko po to, by... odzyskać Reginę! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×