"Barwy szczęścia" odcinek 2315. Sławka trafi do szpitala! Oskarży o to Fit-Zdrowie i Agatę... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2315. odcinku "Barw szczęścia" Sławka trafi do szpitala i uzna, że za wszystkim stoi Agata i firma, w której pracuje. Pyrka będzie mogła mieć poważne kłopoty... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2315. w środę, 28.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sławka (Ewelina Serafin) chce szybko schudnąć, ale jej to nie idzie. Poprosiła więc o pomoc Agatę (Natalia Zambrzycka), a ta wymyśliła dla niej plan diety i dała suplementy z "Fit-Zdrowia". Niestety Jezierska nie słucha się jej zaleceń i bierze więcej niż powinna...

Hubert zemdleje na planie "Ex-Ex"! To powikłania po operacji?Zobacz więcej

W 2315. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sławka nadal będzie się odchudzać i nagle zasłabnie. Trafi do szpitala i oskarży Agatę to, że o mało jej nie otruła!

- Zaszkodziły mi te wasze preparaty! To przez nie tu wylądowałam!(,...) To te wasze tabletki, Agata... Kto wie, jak uszkodziły mi organizm! Ale nie myśl, że to tak zostawię... Pozwę was! Pójdziecie z torbami, zanim się zorientujecie, obiecuję ci to!

Jezierska zacznie szukać w sieci innych osób, niezadowolonych z zakupionych produktów i krytykować w Internecie firmę Fit-Zdrowie, twierdząc, że ich produkty niemal ją zabiły. A Pyrka wpadnie przez to w pracy w poważne kłopoty, bo Mika (Ewa Mosakowska) uzna, że to właśnie ona stoi za falą hejtu w sieci, mszcząc się za to, jak ukarano ją za rzekomy romans z szefem. Zagrozi jej, że pozwie ją do sądu! Czy Agata dowiedzie swojej niewinności? Sławka rzeczywiście pozwie jej firmę? Czas pokaże!

Paulinka powie Ksaweremu, że Łukasz jest też jej tatą! Chłopiec będzie wściekły i zemści się... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ddaasss (gość)

    denerwuje mnie ta baba która związłA SIĘ z doktorkiem dla pieniędzy i wchodzi mu w dupe a on traktuje ją jak służącą i traktuje jak idiotke i ona udaje wielką miłość nie mogę się odczekać jak kopnie ją dupe dla dentystki

    23.10.2020 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×