"Barwy szczęścia" odcinek 2323. Romanowski zostanie zwolniony! To koniec kłopotów Agaty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2323. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata dowie się, że Romanowski został zwolniony, co definitywnie rozwiązało kwestię jej rzekomego romansu. Czy teraz jej problemy się zakończą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2323. we wtorek, 10.11.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Natalia Zambrzycka) została bezpodstawnie oskarżona o romans z szefem, przez co została zdegradowana i straciła szacunek współpracowników. Co gorsza, jej przyszła teściowa zaczęła opluwać jej firmę w internecie, po tym jak zatruła się jej suplementami. Kariera Pyrki zawisła na włosku...

Hubert uratuje życie dziecka! Odnajdzie nowe powołanie?Zobacz więcej

W 2323. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata i Patryk (Konrad Skolimowski) w dalszym ciągu będą bezskutecznie próbować namówić Sławkę (Ewa Mosakowska), aby przestała oczerniać Fit-Zdrowie w internecie. Agata będzie już bliska załamania, gdy pojawi się światło w tunelu. Pyrka dowie się, że Romanowski (Maciej Jachowski) został zwolniony!

Okaże się, że nową jej nową szefową zostanie... Mika (Ewa Mosakowska), która przeszła suchą stopą przez całą aferę. Agata będzie obawiać się, że już nigdy nie unormuje z nią kontaktów i będzie chciała się zwolnić. Ku jej zaskoczeniu była przyjaciółka będzie namawiać ją, aby została w firmie. Zaproponuje jej nawet awans!

Czy to będzie koniec problemów Agaty? A może Mirka próbuje ją zmanipulować? Dowiemy się z nowych odcinków serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×