"Barwy szczęścia" odcinek 2325-26. Powrót Wilka! Tym razem psychopata stanie na drodze Darka [CO SIĘ WYDARZY]

W 2326. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek będzie chciał odbudować zaniedbany stadion. Niestety, obiektem zainteresuję się także Wilk. Czy psychopata będzie chciał zniszczyć Janickiego? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2325. w piątek, 13.11.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Darek (Andrzej Niemyt) jest bardzo aktywnym człowiekiem, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i co chwilę angażuje się w jakąś nową inicjatywę. Niestety nie zawsze wychodzi na tym dobrze... Jak będzie tym razem?

OGLĄDAJ "Barwy szczęścia" ONLINE w TVP VOD

Kajtek odkryje, że Oliwka coś przed nim ukrywa! Zdradza go?! Zobacz więcej

W 2326. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Janicki wybierze się z Józkiem (Patryk Pniewski) na jogging. Będzie chciał uniknąć spotkania z agresywnym psem i nieco zboczy ze standardowej trasy. W ten sposób odkryje, że w parku znajduje się... opuszczony stadion! W jego głowie od razu pojawi się pomysł na jego rewitalizację.

Niestety, w 2326. odcinku "Barw szczęścia" tym samym obiektem zainteresuje się także Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), zdolny biznesmen i psychopatyczny były partner Natalii (Maria Dejmek), nad którą miesiącami się znęcał... Czy mężczyzna postanowi zniszczyć Darka za to, że stanął na jego drodze? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×