"Barwy szczęścia" odcinek 2334. Zuzia i Filip muszą się rozstać?! Ojciec chce zabrać chłopaka do Londynu [CO SIĘ WYDARZY]

W 2334. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Filip zdradzi Zuzi, że jego ojciec chce, aby pojechał z nim do Wielkiej Brytanii. Czy to oznacza rozstanie? Związek na odległość? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2334. w czwartek, 26.11.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Jakub Dyniewicz) są jeszcze bardzo młodzi, lecz już wielokrotnie musieli zmagać się różnymi przeciwnościami losu, aby ratować swój związek. Już wkrótce na horyzoncie pojawi się kolejna przeszkoda na drodze do ich wspólnego szczęścia...

OGLĄDAJ "Barwy szczęścia" ONLINE w TVP VOD

Marek wyzna terapeucie, że chce zerwać z Iwoną! Nie będzie wiedział, że lekarz to znajomy Pyrki...Zobacz więcej

W 2334. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Filip zdradzi Zuzi, że jego rodzice są o krok od rozwodu. Po rozstaniu będą mieszkać w dwóch różnych krajach. Ojciec (Daniel Szczypa) chłopaka chce, aby ten wyjechał z nim do Londynu. Na razie chodzi o wakacje, ale nie wiadomo jak się to wszystko dalej potoczy.

Wszystko wskazuje na to, że Zuzia i Filip będą musieli spędzić lato rozdzieleni. Jak poradzą sobie ze związkiem na odległość? Jaka czeka ich przyszłość?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×