"Barwy szczęścia" odcinek 2343. Stawicki wyrzuci Dominikę na bruk! Renata pomoże przyjaciółce? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2343. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika zostanie bez dachu nad głową. Czy Renata pomoże jej wyjść na prostą po rozstaniu ze Stawickim? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2343. w środę, 9.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dominika (Karolina Chapko) przyłapała Stawickiego (Piotr Borowski) na schadzce z Anetą (Zofia Zborowska) i jest na niego wściekła! Lekarz początkowo chciał ją przy sobie zatrzymać, ale ostatecznie uzna, że już jej nie chce i... wyrzuci ją z domu! Co zrobi zraniona dziewczyna?

Darek zamieszka z Gabrielą! Co na to Władek?Zobacz więcej

W 2343. odcinku serialu "Barwy szczęścia" upokorzona Dominika stanie w drzwiach mieszkania Renaty (Anna Morawska). Przyjaciółka od razu wpuści ją do środka i będzie chciała się dowiedzieć, co się stało. Była partnerka Stawickiego nie będzie przebierać w słowach.

- Od początku miał gdzieś moje uczucia. Sam się nie starał, a ja miałam chodzić jak w zegarku. W końcu uznał, że się nie nadaję... - opowie Renacie o swoim rozstaniu.
- Zdradził cię? - dopyta przyjaciółka.
- Zaproponował mi pieniądze, żebym sobie jakoś poradziła nie będąc na jego utrzymaniu. Miał mnie do tego stopnia gdzieś, że nawet nie pomyślał jak bardzo mnie tym upokorzył - usłyszy w odpowiedzi.
- Ja bym mu dała z liścia - skwituje.

Dominika szczerze przyzna się Renacie, że została bez dachu nad głową i grosza przy duszy. Poprosi ją o nocleg. Przyjaciółka oczywiście nie zostawi jej w potrzebie. Również Damian (Michał Lesień) będzie chciał jej jakoś pomóc. Czy była prostytutka wyjdzie na prostą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×