"Barwy szczęścia" odcinek 2347. Aneta zamknie swoją klinikę dentystyczną! Natalia przejmie jej lokal? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2347. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Aneta postanowiła zamknąć swoją klinikę dentystyczną! Czy Dylska całkowicie straciła głowę dla Stawickiego? Kto przejmie jej biznes? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2347. w środę, 16.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Zofia Zborowska) całkowicie straci głowę dla Stawickiego (Piotr Borowski) i aby z nim być będzie w stanie poświęcić wszystko, co do tej pory udało jej się osiągnąć! Dylska postanowi nawet zamknąć swoją klinikę dentystyczną...

Aktorzy z serialu nagrali wyjątkowy świąteczny klip! Zobaczcie "Hej ludzie, idą święta!" w wykonaniu Olgi Jankowskiej i Marka Molaka!Zobacz więcej

W 2347. odcinku serialu "Barwy szczęścia" o planach Anety dowie się Natalia (Maria Dejmek). - Moja szefowa całkiem serio postanowiła rzucić karierę zawodową dla faceta i realizuje ten zamiar z żelazną konsekwencją - zwierzy się jej Malwina (Joanna Gleń), która będzie poważnie bać się nie tylko o przyszłość szefowej, ale także własną.

Recepcjonistka wyzna bowiem, że decyzja Dylskiej jest ostateczna. Jej szefowa zaczęła już nawet rozmowy w sprawie wypowiedzenia umowy najmu. Informacja ta bardzo zainteresuje Zwoleńską, która szuka w okolicy dobrego lokum dla swojej kancelarii.

Darek zamieszka z Gabrielą! Co na to Władek?Zobacz więcej

- Pójdą jej na rękę, jeśli znajdzie nowego najemcę - stwierdzi - To się w sumie dobrze składa... - doda po chwili. Natalia od razu zabierze się do roboty i po krótkim remoncie klinika dentystyczna zostanie przekształcona w kancelarię mecenas Zwoleńskiej.

Co czeka Anetę, gdy zwiąże się ze Stawickim? Czy Natalii uda się rozkręcić nowy biznes? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki "Barw szczęścia" w telewizyjnej Dwójce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×