"Barwy szczęścia" odcinek 2352. Lidka załamie się, że Radek złożył pozew rozwodowy! Spędzi noc z Alanem?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2352. odcinku "Barw szczęścia" Lidka dostanie pozew rozwodowy i zupełnie się tym załamie. Pocieszać ją będzie Alan, a trenerka zaproponuje, by został z nią na noc... Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2352. w środę, 23.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Radek (Filip Kosior) wdał się w romans z Sandrą (Joanna Opozda) i zdecydował się zostawić Lidkę (Emilia Warabida). Choć trenerka wciąż miała nadzieję, że mąż zmieni zdanie i do niej wróci, to jednak wkrótce straci złudzenia...

Julita ma romans! Józek nigdy jej nie wybaczy?Zobacz więcej

Wszystko dlatego że w 2352. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dostanie od Radka pozew rozwodowy! Morawska zjawi się w fitness klubie cała zapłakana i wyzna Celinie (Orina Krajewska), co ją trapi. - Radek złożył pozew o rozwód. Co ja teraz zrobię? Ja już zawsze będę sama! Już nigdy nie będę szczęśliwa! - powie i rozpłacze się.

Celina wtajemniczy w całą sytuację Alana (Rafał Maślak) i Hermana (Maciej Raniszewski) i wspólnie uznają, że Lidka nie jest w stanie prowadzić zajęć. Zamiast tego Alan zaproponuje koleżance przejażdżkę rowerową, a ta chętnie się zgodzi. Niestety Lidka nie będzie mogła myśleć o niczym innym, tylko o tym, jak Radek ją skrzywdził. Masażysta będzie próbował ją pocieszyć, a ta niespodziewanie wyzna, że nie chce zostać sama i poprosi go, by został z nią na noc! Co na to Alan? Będzie miał romans z Lidką?

Iza rozstanie się z Adamem i spędzi noc u Łukasza! Będą jak prawdziwa rodzina?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×