"Barwy szczęścia" odcinek 2353. Alan nie będzie z Lidką? Nie chce być "zastępstwem" za Radka [CO SIĘ WYDARZY]

W 2353. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Lidka przyjdzie z Alanem do Feel Good, aby wzbudzić zazdrość w Radku! Trenerowi nie spodoba się takie instrumentalne traktowanie... Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2353. w poniedziałek, 28.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Radek (Filip Kosior) zakochał się w Sandrze (Joanna Opozda) i postanowił rozstać się z Lidką (Emilia Warabida) po wielu latach burzliwego małżeństwa... Kobieta jest całkowicie załamana postawą męża. Czy postanowi pocieszyć się w ramionach innego mężczyzny?

Łukasz będzie walczył o uznanie ojcostwa! Odbierze Izie Paulinkę?Zobacz więcej

Wydaje się, że tak, ponieważ już wkrótce Lidka wyląduje w łóżku z przystojnym Alanem (Rafał Maślak)! Niedługo potem, w 2353. odcinku serialu "Barwy szczęścia", zabierze go na lunch do Feel Good. Trener będzie trochę sceptyczny, ale w końcu ulegnie. - Przecież nie będę do końca życia unikać tego miejsca tylko dlatego, że pracuje tam mój już prawie były mąż - stwierdzi kobieta. Gdy Lidka wraz z Alanem pojawią się w lokalu, żona kucharza od razu zacznie kierować pod jego adresem różne kąśliwe uwagi.

- I przekaż kucharzowi, że łosoś był lekko przesolony - powie Sandrze.
- Czyżby kucharz był zakochany? - odpowie jej kąśliwie nowa partnerka Radka.

Julita ma romans! Józek nigdy jej nie wybaczy?Zobacz więcej

Alan nie będzie zadowolony, że Lidka zabrała go do Feel Good tylko po to, by dopiec niewiernemu mężowi. - Problem w tym, że potrzebowałaś tego teatrzyku - wygarnie jej. - Wyhamuj z tym Radkiem, bo robi się toksyk - doda po chwili. Kategorycznie odmówi też spędzenia u niej kolejnej nocy... Mimo wszystko, plan Lidki w pewnym sensie się powiedzie. Radkowi nie umknie bowiem fakt, że jego żona spotyka się z takim przystojniakiem.

- Myślisz, że oni są razem? - zapyta Sandrę, nawet nie kryjąc zazdrości.
- A kogo to obchodzi? - odpowie mu ukochana, całując go w policzek.

Czy po tym wydarzeniu Radek zrozumie, że tak naprawdę kocha Lidkę? Czy postanowi wrócić do żony? A może zostanie z Sandrą? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×