"Barwy szczęścia" odcinek 2355. Iza rozstanie się z Adamem i spędzi noc u Łukasza! Będą jak prawdziwa rodzina? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2355. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza pojawi się w Warszawie i oznajmi Łukaszowi, że zerwała z Adamem! Razem z Paulinkę spędzi u Sadowskiego noc... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2355. w środę, 30.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Agnieszka Warchulska) znowu związała się z Adamem (Dariusz Majchrzak), który bierze narkotyki i jest agresywny. Łukasz (Michał Rolnicki) po starciu z nim nie chciał, by Paulinka (Lena Jastrzębska) przebywała w towarzystwie mężczyzny. Mimo to Iza z córką wyjechały z nim...

Julita ma romans! Józek nigdy jej nie wybaczy?Zobacz więcej

W 2355. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza i Paulinka wrócą niespodziewanie znad morza. Malarka wyzna Łukaszowi i Stańskim, że rozstała się z Adamem - tym razem definitywnie. Przyjaciele zaczną się o nią niepokoić, bo uznają, że były ukochany nie zostawi jej w spokoju tak łatwo.

Swoją pomoc zaoferuje oczywiście Łukasz. Tym sposobem Iza i Paulinka zatrzymają się u niego na noc. Poranek spędzą razem niczym prawdziwa rodzina... Czy Kasia (Katarzyna Glinka) ma się czego obawiać?

Kryzys w związku Klary i Huberta! Pyrka po kłótni umówi się z Beatą!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×