"Barwy szczęścia" odcinek 2361. Aneta i Stawicki podpiszą intercyzę? Dylska okaże się sprytniejsza od Dominiki [CO SIĘ WYDARZY]

W 2361. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aneta zleci Natalii przygotowanie intercyzy, którą będzie chciała podpisać przed ślubem ze Stawickim. Dylska nie da się zmanipulować lekarzowi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2361. w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Zofia Zborowska) bardzo chciała zdobyć serce Stawickiego (Piotr Borowski) i w końcu jej się to udało! Gdy lekarz rozstał się z Dominiką (Karolina Chapko), zainteresował się Dylską, a ta była nawet gotowa sprzedać swoją klinikę dentystyczną, aby być ze swoim wymarzonym mężczyzną! Co będzie dalej?

Bożena będzie nękana anonimami na temat Bruna! To sprawka... Anety?!Zobacz więcej

W 2361. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aneta będzie zadowolona z życia w luksusowej willi Stawickiego. Lekarz nie zdoła jednak uśpić jej czujności. Będzie doskonale wiedziała, że jej wybranek lubi dominować nad kobietami i postanowi odpowiednio się przygotować.

Dylska uda się do kancelarii Natalii (Maria Dejmek) i poprosi ją, aby przygotowała dla niej intercyzę. Przez lata udało jej się bowiem zgromadzić spory majątek, z którego nie zamierza rezygnować. - Ale... przymierzamy się do zawarcia intercyzy i chciałabym poznać wszystkie za i przeciw - powie przyjaciółce.

Józek wróci na stałe do Polski i sprowadzi do kraju córkę! Teraz zwiąże się z Gabrielą?Zobacz więcej

- Uważam, że intercyza to najlepsze, co może dla siebie zrobić samodzielna kobieta. Przede wszystkim nie bierzesz odpowiedzialności za ewentualne wpadki finansowe współmałżonka - zapewni ją Natalia. Również Malwina (Joanna Gleń) będzie pod wrażeniem przezorności Anety.

Przyszła żona Stawickiego przygotuje dla niego bardzo niekorzystny kontrakt małżeński. - Naprawdę myślałyście, że rzucę wszystko, żeby zostać gosposią pana doktora? - zapyta retorycznie zaskoczone przyjaciółki. Czy jednak Zbigniew zgodzi się na jej warunki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×