"Barwy szczęścia" odcinek 2362-63. Aldona uratuje życie Kuczmy! Ten zamiast być wdzięczny, perfidnie ją oszuka [CO SIĘ WYDARZY]

W 2362. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kuczma trafi do szpitala! Aldona i Borys zapewnią go, że może liczyć na ich opiekę. Czy zostaną oszukani przez sąsiada-cwaniaka? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2362. we wtorek, 12.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kuczma (Arkadiusz Nader), sąsiad Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek), jest dość specyficznym człowiekiem. Zawsze szuka dla siebie jak największej korzyści, nawet kosztem innych. To, co wymyśli tym razem, będzie jednak wyjątkowo perfidne...

Hubert i Klara rozpoczną terapię u seksuologa! Uratują swoje małżeństwo?Zobacz więcej

W 2362. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aleks (Hubert Wiatrowski) zauważy, że Kuczma bardzo dziwnie się zachowuje i postanowi powiedzieć o tym rodzicom. Aldona i Borys będą zaniepokojeni stanem sąsiada i wezwą do niego pogotowie. Mężczyzna trafi do szpitala.

Okaże się, że rolnik ma objawy ostrego zespołu wieńcowego. - Jego stan jest już stabilny, ale zostanie u nas na obserwacji kilka dni. Musi odpoczywać. Państwa interwencja prawdopodobnie uratowała mu życie - powie Grzelakom lekarz z izby przyjęć.

Tragedia na budowie Jezierskich! Patryk i Damian nie przeżyją?!Zobacz więcej

Dokładniejsze badanie wykażą jednak, że Kuczmie nic poważnego nie dolega, a powodem pogorszenia samopoczucia było wyłącznie... nadużywanie alkoholu. Gdy w 2363. odcinku "Barwy szczęścia" mężczyzna wyjdzie ze szpitala, nie powie jednak sąsiadom, że jest zdrowy i poprosi ich o pomoc.

Kuczma przekona Grzelakową, że jest obłożnie chory i wymusi na niej, żeby codziennie gotowała mu obiady, a na Borysie i Aleksie - żeby pracowali w jego gospodarstwie! - Dopóki pan nie wydobrzeje, zajmiemy się panem i obejściem - zapewni go Aldona.

Czy Grzelakowie zorientują się, że Kuczma ich oszukuje? Co zrobią, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jagoda Strzelecka (gość)

  No to niezłe z niego ziółko

  05.01.2021 22:01
 • JERZY SCHEJBAL SASIAD (gość)

  SYLWESTER MACIEJEWSKI

  04.01.2021 20:40
 • KRZYSZTOF KOWALEWSKI SASIAD (gość)

  SYLWESTER MACIEJEWSKI

  04.01.2021 15:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×